Kwiatowe wzory

Kwiaty we wnętrzu wracają do łask w klasycznym wydaniu. Są inspiracją same w swej naturalności i pięknie. Zarówno drobne, pnące, jak i tradycyjne, okazałe wielobarwne pąki róż. Pamiętaj nie musicie tapetować od razu całego pomieszczania, wystarczy jedna ścianka lub nawet jej część. Może ustawisz przy niej nastrojową lampę, unikatowy fotel, czy stolik w stylu retro? Dostępne na rynku tapety cenowo plasują się od pięćdziesięciu do nawet siedmiuset złotych za rolkę. Ciekawym rozwiązaniem w przypadku mebli będzie naniesienie na nie na przykład na biały kredens czy szafkę nocną wzoru różyczki za pomocą szablonu i farby do drewna  – około 50 złotych puszka.

tapeta-w-kwiaty-do-lazienki

 

Klasycznym wzorem kwiatowym z dużym powodzeniem stosowanym we wnętrzach jest motyw drobnych polnych kwiatów najczęściej aplikowanych na wszelkiego rodzaju tekstyliach: zasłonach, obrusach, pościelach, narzutach, kocach, poduszkach i innych. Ten motyw kwiatowy nie tak wytworny jak wzór dorodnych pojedynczych róż wnosi do wnętrza niezastąpioną w przypadku wielbicieli wnętrz jasnych, ujmujących naturalnością, lekkich w odbiorze.

wnętrza kwiaty 2

Kilka słów o mnie...

Nazywam się Agnieszka Kamińska. Pierwszym ukończonym przeze mnie kierunkiem studiów było dziennikarstwo. W 2013 roku otrzymałam tytuł doktora nauk społecznych w zakresie nauki o polityce. Szczególne miejsce
w moim życiu zajmuje sztuka i architektura….

 

SPRAWDŹ NASZE MOŻLIWOŚCI:

Projektowanie wnętrz mieszkań

Projekty budowlane

Projekty budynków usługowych

 

NASZE PROJEKTY W MEDIACH

O naszym projekcie napisano na serwisie
naszemiasto.pl

 

WYBRANE REALIZACJE:Menu Title