O nas

Agnieszka Kamińska

Tel.: 602 786 798

E-mail: 102580@interia.pl

Za edycję strony-bloga odpowiada: Agnieszka Kamińska.

Zachęcam do skorzystania z prezentowanych przeze mnie bezpłatnych porad i inspiracji, a przede wszystkim do skorzystania z bogatej oferty usług architektonicznych. Pierwszym ukończonym przeze mnie kierunkiem studiów było dziennikarstwo. W 2013 roku otrzymałam tytuł doktora nauk społecznych w zakresie nauki o polityce.  Szczególne miejsce w moim życiu zajmuje sztuka i architektura. Ukończyłam również kursy aranżacji i projektowania wnętrz. Tęsknota za pięknem w życiu codziennym, w tym co nieodzownie jest blisko nas przełożyła się na promocję idei podwyższania estetyki i urody naszych domów i mieszkań, których atmosfera  bezpośrednio  przekłada się na nasz nastrój i nastawienie do świata…Tak więc, miłej lektury!

SPECJALIZACJE:

 • Projektowanie wnętrz:
  • domów
  • mieszkań
  • lokali usługowych
  • biur
 • Aranżacje pomieszczeń
 • Wizualizacje 3D

Mając na względzie jakość usług w ich wymiarze ściśle technicznym, współpracuję z jednym z najlepszych poznańskich architektów – urbanistów Pawłem Smoczykiem, który rozwiąże nawet najbardziej skomplikowane kwestie związane z technicznymi problemami Państwa domów, mieszkań, biur i lokali.

Paweł Smoczyk

Tel.: 664 157 026

mail: pawel.smoczyk@gmail.pl

Ukończył z wyróżnieniem studia z zakresu architektury  na Wydziale Urbanistyki i Architektury Politechniki Poznańskiej w 1998 roku. Swoją drogę zawodową rozpoczął w pracowni projektowej Studio Fikus  założonej przez profesora Mariana Fikusa słynnego w kraju i zagranicą architekta i doświadczonego wykładowcy.

Kolejnym krokiem do zdobycia samodzielnych uprawnień budowlanych z zakresu projektowania była poznańska pracowania APA, w której zasłynął jako współtwórca i twórca obiektów mieszkaniowych i użyteczności publicznej. potem Pracownia Konserwacji Zabytków. W latach 2004-2007 architekt Paweł Smoczyk był głównym projektantem rewitalizacji znakomitych zabytków Poznania, między innymi Zamku Cesarskiego, słynnego Bazaru Poznańskiego i fontann Starego Rynku (dwóch z czterech).

Autorska pracownia Paweł Smoczyk Architekt rozpoczęła działalność w 2007 roku. W ciągu dziesięciu lat istnienia powstała rekordowa liczba blisko stu projektów budynków mieszkalnych, usługowych i użyteczności publicznej. W ostatnim roku do najważniejszych należy zaliczyć słynny w mediach projekt przebudowy i adaptacji willi przy ulicy Siarczanej 6, w którym będzie mieścić się wkrótce prestiżowe centrum kultury oraz projekty: Komisariatu Policji w Mszczonowie, Szkoła w Grzędzicach pod Szczecinem; Dom wielorodzinny w Przebędowie (Wielkopolska); Centrum Kultury  w Grodzisku Mazowieckim i wiele innych.

SPECJALIZACJE:

 • Projektowanie architektoniczne:
  • domów jednorodzinnych
  • domów wielorodzinnych
  • budynków usługowych
 • Przebudowy
 • Porady
 • Koncepcje
 • Pełne projekty architektoniczno-budowlane

 

Przykładowe realizacje:

Projekt dużego domu Projekt architektoniczny, budowlany dużej szkoły, hali, budynku Blok na projekcie poznańskiego architekta Efekt końcowy projektu domu Poznań Projekt budowlany architektoniczny Wnętrza aranżacja inspiracja Projekt i aranżacja wnętrza Poznań Projekt architekta Poznań

Zobacz więcej

 

Kilka słów o mnie...

Nazywam się Agnieszka Kamińska. Pierwszym ukończonym przeze mnie kierunkiem studiów było dziennikarstwo. W 2013 roku otrzymałam tytuł doktora nauk społecznych w zakresie nauki o polityce. Szczególne miejsce
w moim życiu zajmuje sztuka i architektura….

 

SPRAWDŹ NASZE MOŻLIWOŚCI:

Projektowanie wnętrz mieszkań

Projekty budowlane

Projekty budynków usługowych

 

NASZE PROJEKTY W MEDIACH

O naszym projekcie napisano na serwisie
naszemiasto.pl

 

WYBRANE REALIZACJE:Menu Title