Projekty wnętrz mieszkań

Oferujemy naszym klientom projekty koncepcyjne oraz projekty budowlane wykonawcze.

Rezultatem projektowania koncepcyjnego jest prezentacja możliwych rozwiązań w danym pomieszczeniu lub kompleksowo: w całym domu, mieszkaniu, biurze, lokalu komercyjnym (na przykład butiku lub kawiarni). Projekt taki jest wielowariantowy, to znaczy, że przedstawia kilka możliwych dla danej przestrzeni rozwiązań.

Polega na określeniu stylu – dopasowanego do potrzeb i oczekiwań klienta oraz ewentualnych zmian w układzie pomieszczeń. Biorąc pod uwagę geometrię pomieszczeń i specyficzne dla każdego wnętrza położenie względem dziennego światła, zaproponujemy Państwu odpowiednio zaaranżowane wnętrze: Zostaną wydzielone:

  • strefy użytkowe (dzienne, nocne, do pracy etc.)
  • strefy oświetlenia.

Następnie, poprawnie usytuowane meble i sprzęt – zgodne (zgodne z zasadami erogonomii
i pschologii w architekturze) i przeprowadzony dobór:

  • faktury ścian
  • rodzaju oświetlenia, opraw włączników,wyłączników
  • kolorostyki całego wnętrza ścian i mebli, dekoracji okiennych i innych,

Projekt koncepcyjny prezentowany jest naszym klientom w postaci rzutów i wizualizacji (dla klientów o najwyższych wymaganiach w formie fotowizualizacji). Można go zamówić jako docelowy produkt lub łącznie z projektem budowlanym-wykonawczym

Projekty budowlane wykonawcze są tworzone na podstawie danej koncpecji i mają postać szczegółowych technicznych rysunków z naniesionym na nich wytycznynmi co do sposobu realizacji i wykonania danej inwestycji, opatrzonych dokładnym opisem technicznym. Klient oraz wykonawca odnajdą w nim więc wszystkie wymiary, dane, informacje dotyczące materiałów oraz instrukcję montażu wszystkich elementów projektu.

Projekt wnętrza domu w Czmońcu

Kilka słów o mnie...

Nazywam się Agnieszka Kamińska. Pierwszym ukończonym przeze mnie kierunkiem studiów było dziennikarstwo. W 2013 roku otrzymałam tytuł doktora nauk społecznych w zakresie nauki o polityce. Szczególne miejsce
w moim życiu zajmuje sztuka i architektura….

 

SPRAWDŹ NASZE MOŻLIWOŚCI:

Projektowanie wnętrz mieszkań

Projekty budowlane

Projekty budynków usługowych

 

NASZE PROJEKTY W MEDIACH

O naszym projekcie napisano na serwisie
naszemiasto.pl

 

WYBRANE REALIZACJE:Menu Title