Etapy współpracy
  1. Rozmowa wstępna, której najistotniejszym celem jest zrozumienie potrzeb i oczekiwań klienta, jego preferencji co do stylu jest bezpłatna. Na podstawie rzutów działki (w przypadku projektu domu, budynku usługowego i innych), czy rysunków-rzutów, domu, mieszkania lub pojedynczego pomieszczenia (w przypadku wnętrz) można określić wstępnie warianty rozwiązań. Umawiamy się na spotkanie w miejscu realizacji w celu przeprowadzenia pomiarów i oględzin stanu faktycznego.

 

  1. Na drugiej rozmowie, po podpisaniu umowy, zostaje przedstawiony wydruk projektu koncepcyjnego. Mówimy o możliwych do wyboru rozwiązaniach i co za tym idzie konkretnych zmianach w koncepcji. Głos klienta jest decydujący. To najważniejszy czas na przedstawienie uwag i wniosków. Przedstawiamy zalety i możliwości poszczególnych wariantów. Dbamy o finanse naszych klientów. Można na przykład z powodzeniem zastąpić oprawę oświetleniową bardzo drogą – oprawą tańszą równie wysokiej jakości. Mamy zniżki w hurtowniach i u firm budowlanych.

 

  1. Przedstawienie już również w foto-wizualizacji całościowej koncepcji projektu. To czas na ostateczne uwagi

 

  1. Realizacja projektu budowlanego wykonawczego. Wydruki 3D i foto-wizualizacja gratis.

 

  1. Ustalamy jednocześnie potrzebne pozwolenia do rozpoczęcia budowy lub przebudowy, oraz do remontów, wykończenia wnętrz (jeśli są potrzebne).

 

 1. Prowadzimy autorski nadzór budowlany w trakcie realizacji inwestycji naszego projektu aż do jej ostatecznego zakończenia.

 

Kilka słów o mnie...

Nazywam się Agnieszka Kamińska. Pierwszym ukończonym przeze mnie kierunkiem studiów było dziennikarstwo. W 2013 roku otrzymałam tytuł doktora nauk społecznych w zakresie nauki o polityce. Szczególne miejsce
w moim życiu zajmuje sztuka i architektura….

 

SPRAWDŹ NASZE MOŻLIWOŚCI:

Projektowanie wnętrz mieszkań

Projekty budowlane

Projekty budynków usługowych

 

NASZE PROJEKTY W MEDIACH

O naszym projekcie napisano na serwisie
naszemiasto.pl

 

WYBRANE REALIZACJE:Menu Title