Lato w pełni. Dobry nastrój przede wszystkim!

Letnie dodatki na balkon, taras i ogród mrugają do Ciebie porozumiewawczo z tylu sklepowych witryn! Jak nie oszaleć od bogactwa kolorów, niezliczonych faktur i  wzorów, różnorodności stylów.  

Dominujące w tym sezonie trzy wzory:  kwiatowe; orientalne, marynarskie występują naturalnie w licznych wariantach kolorystycznych, także tych intensywnych jak  czerwień, fuksja, fiolet, bordo, granat i zieleń. Jeżeli lato dla Ciebie to nijako „synonim” uwolnionej wreszcie (po długiej zimie) energii i radości spotkań z przyjaciółmi to z pewnością swoją uwagę powinieneś Drogi Czytelniku skoncentrować wokół powyższych propozycji kolorystycznych.

Tym, którzy od szalonych imprez wolą  długie popołudnia z książką, wsłuchiwanie się w odgłosy przyrody, wieczorne spacery z ukochanym proponuję przyjrzeć się kolorom ziemi, pastelom, i ich połączeniom z bielą.

 

Kilka słów o mnie...

Nazywam się Agnieszka Kamińska. Pierwszym ukończonym przeze mnie kierunkiem studiów było dziennikarstwo. W 2013 roku otrzymałam tytuł doktora nauk społecznych w zakresie nauki o polityce. Szczególne miejsce
w moim życiu zajmuje sztuka i architektura….

 

SPRAWDŹ NASZE MOŻLIWOŚCI:

Projektowanie wnętrz mieszkań

Projekty budowlane

Projekty budynków usługowych

 

NASZE PROJEKTY W MEDIACH

O naszym projekcie napisano na serwisie
naszemiasto.pl

 

WYBRANE REALIZACJE:Menu Title