Styl skandynawski – nie przepłacaj

Cieszysz się właśnie zakupionym mieszkaniem lub zebrałeś fundusze na remont, aby zaprowadzić upragnione zmiany. Fascynuje Cię styl skandynawski jednak nie chcesz, aby twoje mieszanie wyglądało jak „żywa” wystawa sklepu IKEA, a jednocześnie nie chcesz wydać majątku to mam dla Ciebie kilka niezbędnych wskazówek:

1. Nie przekreślaj starych mebli, szczególnie tych wykonanych z drewna. Dotyczy to zarówno tych zakupionych w 0utlecie meblowym, w sklepie sieciowym, czy unikaty wyszperane na strychu u babci, czy na pchlim targu.

2.Wystarczy je przeszlifować średniej ziarnistości papierem ściernym, przetrzeć wilgotną szmatką i suche przemalować farbą drewna. Najlepiej koloru białego (kremowego), zamiennie można lakierem do drewna (lakierobejcą) – w  zależności od charakteru mebla i tego i jaki efekt wizualny ma on we wnętrzu.  

3. Pamiętaj, że styl skandynawski nie cechują jedynie drewniane meble, monotonia kolorów (biały, ecru, naturalnego  drewna). Przeciwnie, znamienne dla tego klimatu są kontrastujące ze stonowanym wnętrzem tkaniny w etniczne wzory, bogate w czerwień, brązy, granat i oczywiście odcienie beżu.  cdn. …

 

Kilka słów o mnie...

Nazywam się Agnieszka Kamińska. Pierwszym ukończonym przeze mnie kierunkiem studiów było dziennikarstwo. W 2013 roku otrzymałam tytuł doktora nauk społecznych w zakresie nauki o polityce. Szczególne miejsce
w moim życiu zajmuje sztuka i architektura….

 

SPRAWDŹ NASZE MOŻLIWOŚCI:

Projektowanie wnętrz mieszkań

Projekty budowlane

Projekty budynków usługowych

 

NASZE PROJEKTY W MEDIACH

O naszym projekcie napisano na serwisie
naszemiasto.pl

 

WYBRANE REALIZACJE:Menu Title